Zwroty

ZASADY ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROTU TOWARU)

Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadania (otrzymał rzecz) lub osoba trzecia wskazana przez Klient (inna niż przewoźnik).

W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować sklep o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia woli. Oświadczenie należy złożyć pisemnie na adres GoalSize.com, Rydygiera 11A/26, 01-793 Warszawa lub mailowo pod adresem eSklep@GoalSize.com.

Pod adresem mailowym eSklep@GoalSize.com lub w złączniku do Regulaminu sklepu dostępny jest wzór formularza odstąpienia od umowy.

W przypadku zarejestrowanych użytkowników sklepu, istnieje możliwość skorzystania z formularza zwrotu online, dostępnego w zakładce Moje zamówienia (przycisk „Zgłoś zwrot” przy danym zamówieniu) po zalogowaniu się do konta klienta.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że Klienta wyśle na wskazane adresy informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed jego upływem.

W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy Sklep Internetowy jest zobowiązany niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni liczonych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwrócić konsumentowi dokonane przez niego płatności, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu towaru i kosztów związanych z zapłatą, oraz dostawą zakupionego towaru. Konsument nie ponosi kosztów związanych z odstąpieniem od umowy, za wyjątkiem kosztów bezpośrednio związanych ze zwrotem towaru tj. koszty opakowania, zabezpieczenia i nadania. W przypadku odstąpienia od umowy konsument jest zobowiązany odesłać lub w inny sposób dostarczyć sprzedawcy zakupiony wcześniej towar, na własny koszt

Zwrotu płatności dokonuje się niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Sklep otrzymał oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie wyrazi zgodę na inne rozwiązanie. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrano sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrot płatności zostanie dokonany na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego. W każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności.

Sklep ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracany produkt należy odesłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu i fakturą lub paragonem na poniższy adres:
GoalSize.com, Rydygiera 11A/26, 01-793 Warszawa

Produkt winien zostać odesłany niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia doręczenia do Sklepu oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli rzecz zostanie wysłana przed jego upływem.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Dokonując zwrotu rzeczy Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Bądź na bieżąco i śledź nasze najnowsze promocje!
* pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione

© Comarch SA 2018. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®

Ze spraw nieistotnych piłka nożna jest tą najważniejszą. Zdecydowanie. A my jesteśmy po to, by granie w piłkę ułatwiać. Profesjonalistom i amatorom. Dorosłym i dzieciom. Zawsze i wszędzie. GoalSize.com. #FootballFirst.

Nasz projekt to odpowiedź na zapotrzebowanie środowiska oraz definicja tego, co powinno kryć się pod hasłem „specjalistyczny sklep”. Wiemy, co powinniśmy mieć w ofercie. Potrafimy dobrać produkt i doradzić. A do tego mamy niesamowicie elastyczne podejście. Bo wiemy, że piłka to zabawa. Ale na poważnie.

Oferta GoalSize.com to potężny wybór zarówno dla piłkarzy, jak i dla drużyn oraz dla kibiców. W piłkarskie buty i odzież oraz akcesoria zaopatrujemy profesjonalistów, piłkarzy zrzeszonych w niższych ligach oraz amatorów. A także drużyny: od ekip orlikowych, przez drużyny zakładowe oraz szkółki i akademie, aż po kluby z różnych szczebli rozgrywek.

Na wirtualnych półkach naszego sklepu można znaleźć przede wszystkim propozycje topowych producentów: Nike, adidas i PUMA. Naszą specjalność stanowią oczywiście piłkarskie buty. Linia Marcurial, której twarzą jest Cristiano Ronaldo, z modelami Vapor i Superfly, linia Nemeziz promowana przez Leo Messiego czy klasyczne serie Nike Tiempo oraz adidas Predator to dla nas podstawa. Nie brakuje też kolekcji PUMA Future i PUMA One, których twarzami są odpowiednio Antoine Griezmann i Romelu Lukaku. Do tego linia Nike Hypervenom, na którą stawia Robert Lewandowski czy Nike Magista, czyli seria, którą preferuje reprezentant Polski Kamil Glik. Albo popularne linie adidas X, adidas ACE oraz adidas Copa. Wszystko dostępne w różnych poziomach zaawansowania i w różnych podeszwach. Dla dorosłych i dla dzieci. Lanki na nawierzchnię trawiastą lub mixy dla ligowców, dla których domeną jest raczej mokra trawa? Halówki albo turfy, czyli buty na orlika? A może podeszwa AG na sztuczną trawę? Nie ma problemu! Korki dla dzieci, buty dla juniorów albo mixy dla ligowców czy buty na orlika? Wszystko da się u nas znaleźć.

Buty to jednak nie wszystko. Odzież meczowa lub treningowa? Proszę bardzo! Nie zapominamy też o propozycji dla golkiperów. Bramkarze mogą dobrać sobie u nas rękawice bramkarskie 4Keepers, w których broni m.in. Arkadiusz Malarz lub renomowana marka Reusch. A piłkarze stawiający na boiskową elegancje oraz klasykę zainteresują się zapewne pozycjami japońskiej marki Mizuno (w tym sztandarowy model Mizuno Morelia Neo). W zakładkach z odzieżą oraz akcesoriami istotną siłę stanowi również hiszpańska marka Joma – dostawca nie tylko sportowych strojów, ale także plecaków czy toreb wysokiej jakości.

Stroje piłkarskie adidas, Nike i PUMA oraz wspomnianej marki Joma (w tym piłkarskie dresy, stroje meczowe czy odzież treningowa) to zresztą nasza domena. Specjalizujemy się w obsłudze drużyn i mając piłkarskie doświadczenie oraz wiedzę, robimy wszystko, aby być dostawcą piłkarskiego sprzętu na najwyższym poziomie.

Odrębną kategorię w GoalSize.com stanowią akcesoria dedykowane drużynom. W ofercie mamy m.in. sprzęt treningowy marki YakimaSport oraz dodatki duńskiej firmy Select. Oprócz piłek adidasa, Nike’a, Pumy czy wspomnianego Selecta dostarczamy także takie akcesoria jak: drabinki koordynacyjne, pachołki, płotki, tyczki, znaczniki, tablice taktyczne, wałki (rollery) do masażu, siatki na piłki, maty treningowe, pompki do piłek, gumy fitness, opaski kapitańskie czy taśmy do getrów. I oczywiście wiele, wiele innych.

Ciekawostkę w szerokiej ofercie GoalSize.com stanowią też sekcja sportowych odżywek marki Sport Definition oraz zakładka „dla kibica”. Poza koszulkami klubowymi i reprezentacyjnymi oraz innymi gadżetami tak znanych klubów jak Real Madryt, FC Barcelona, Manchester United czy Arsenal Londyn albo Bayern Monachium, osoby pasjonujące się piłką znajdą także piłkarskie książki (np. biografie piłkarzy).

Piłką, jak widać, żyjemy zatem na maxa. 24 godziny na dobę. Przez siedem dni w tygodniu. Chcemy być obecni na wielkich stadionach i skromnych podwórkach, bo piłka na każdym poziomie jest dla nas tak samo ważna. Najważniejsza. #FootballFirst.