Vincent Kompany przejdzie do Pumy?

Vincent Kompany przejdzie do Pumy?

 

Niedawno informowaliśmy o tym, że N'Golo Kante pojawił się na treningu mając na nogach korki od Pumy, co oznaczać może jego odejście od adidasa. W podobnym kierunku podąży prawdopodobnie Vincent Kompany, który podczas ostatnich zajęć przed meczem Ligi Mistrzów miał na nogach model Puma Future 2.1

 

Vincent Kompany nie był wprawdzie twarzą żadnej z linii adidasa, a do tego jawnie skrytykował niemieckiego producenta za wycofanie z produkcji skórzanej wersji modelu ACE 16.1, które uważał za wręcz idealne dla środkowego obrońcy. Belg występował w tym właśnie modelu przez dłuższy czas i nie decydował się na wybór innej serii aż do teraz - podczas treningu "The Citizens: przed spotkaniem Ligi Mistrzów miał on na nogach buty Puma Future 2.1. Oznacza to, że Kompany może zostać kolejnym ważnym zawodnikiem, który zmienia adidasa na Pumę - wcześniej spektakularny transfer ogłosił Luis Suarez, a później wyczernione Future na trening założył również wspomniany Kante.

 

 

Buty z serii Puma Future, a także najnowsze koszulki Manchesteru City znajdziecie w sklepie Goalsize.com klikając w pogrubiony i podkreślony tekst.